Kavel 30
Tractatus Logico-Catalogicus
Kavel 33
April in Jazz Hommage à Charlie Parker A.O. 90 ex. - 1951
Kavel 34
Ondertekend; Lithografie De clown en de vogel
Kavel 35
Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh
Kavel 36
De Vulkaan, Zuidzee, 1997, ingelist!
Kavel 37
Ets gesigneerd, Beauté Peuhl, 1981, ingelijst!
Kavel 39
Antieke litho gesigneerd, Dialoque met de vogel, Journal de la Tour, ingelijst!
Kavel 40
Zeldzame gesigneerde antieke litho, New-York Room, ingelijst!
Kavel 41
Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974
Kavel 42
Gesigneerd, De bloemen van het kwaad, Charles Baudelaire , ingelijst!
Kavel 44
Kat en vogels op bladmuziek; ingelijst!
Kavel 46
Lithografie gesigneerd "Idylle"
Kavel 47
Handgeschilderd Limoges porselein "Vis" Atelier Corneille
Kavel 48
Keramische schaal uit 1998 gemaakt voor het Nourypharma jubileum
Kavel 49
Voetballers Le Ballon D'Or met 24 karaats bladgoud op de bal
Kavel 53
«The Caterpillar» from The Alice in Wonderland Series
Kavel 54
toegeschreven, inkttekening, Don Quichot
Kavel 55
toegeschreven, inkttekening
Kavel 70
Keith Haring - Drawing (Untitled Heart)
Kavel 71
Kavel 72
Kavel 73
Kavel 75
Keith Haring - Subway Map
Kavel 76
Originele tekening op een briefje van 1 dollar
Kavel 77
Keith Haring - Fight Aids Worldwide
Kavel 96
ROY LICHTENSTEIN - UNTITLED