Eerste zon, ingelijst!

Guillaume Corneille - Eerste zon, ingelijst!Guillaume Corneille - Eerste zon, ingelijst!Guillaume Corneille - Eerste zon, ingelijst!

Cobra tentoonstelling met de grootste Amerikaanse collectie van Corneille in Miami in voorjaar en zomer 2023. De Cobra-retrospectieve in het Cobra Museum in Amstelveen is net afgelopen op 15 januari. Uitbrengen van een Cobra / Corneille postzegel door Bpost in 2023 Sieraden van Corneille te zien in de Boghossian Foundation tot 14 mei 2023 (Ornamentum, Collectie Diane Venet) Massief houten lijst met zilveren randen, gemaakt door Corneille tijdens zijn leven. Stempel Atelier Corneille op de achterkant. In het spoor van Gauguin en Matisse creëerde Corneille een joviaal en kleurrijk werk dat de harmonie met de natuur viert. Kat, vliegende vis of zonnevis, het denkbeeldige bestiarium van de schilder nodigt uit tot dagdromen. Originele zeefdruk van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders, stichtend lid van de Cobra-beweging. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd in grafiet. Totale afmetingen : 64 x 70 cm - Afmetingen van het werk : 40 x 44 cm Zeer goede staat, de lijst die meer dan 20 jaar oud is vertoont sporen van slijtage en krassen - Veilige verzending met verzekering door UPS in een kartonnen doos.

België 45€
Nederland 45€
Frankrijk 50€
Europa 50€
Wereldwijd 150€