Kunst kopen op veiling

Registreren / Inloggen

Vooraleer u kan deelnemen aan een actieve veiling moet u beschikken over een geactiveerd profiel. Een profiel aanmaken kan u door te registreren en is volledig gratis. Bij het aanmaken van uw profiel zal er gevraagd worden naar een kopie van uw identiteitskaart. Hou deze alvast bij de hand. Uw identiteitskaart wordt gebruikt om te verifiren of u ouder bent dan 18 jaar. Nadat uw profiel door ons werd goedgekeurd en geactiveerd kan u inloggen, meedoen met veilen en indien gewenst ook zelf iets aanbieden om te laten veilen in een toekomstige veiling.

Kijkdagen

We proberen zoveel mogelijk van de aangeboden kavels te verzamelen op onze locatie. Hierdoor is het mogelijk om de kavels vr het aflopen van de veiling te komen bezichtigen en inspecteren, ofwel via de vaste kijkdag van de veiling, ofwel afzonderlijk via afspraak. Het tijdstip en de locatie van de vaste kijkdag staat steeds bovenaan de actieve veiling vermeld. Indien u bent ingeschreven in onze mailinglijst, wordt u ook via die manier op de hoogte gebracht en uitgenodigd.

Niet alle kavels zijn echter aanwezig op de kijkdag. Een kavel is aanwezig op de kijkdag indien in de beschrijving 'Op kijkdagen: Ja' staat vermeld. Kavels met aanduiding 'Op kijkdagen: Nee' bevinden zich nog op de locatie van de verkoper en zullen niet aanwezig zijn om te bezichtigen op de kijkdag.

Meebieden

Wanneer de veiling start kan u meebieden op uw favoriete kavels. De kavels worden verkocht aan de hoogste bieder op het einde van de veiling. Het hoogste bod wordt verhoogd met 15% veilingkosten. Bij werken met een hamerprijs vanaf 2000€ wordt 4% volgrecht aangerekend.

Betalen

Na de veiling zal u vriendelijk per mail uitgenodigd worden om uw verzendingsvoorkeuren online in te vullen. Na het invullen verschijnt het totaalbedrag die u kan overschrijven op het opgegeven rekeningnummer. Na ontvangst van de betaling zal u een mail ontvangen ter bevestiging. Alle betalingen moeten uiterlijk binnen de 5 dagen betaald worden. Zoniet kunnen extra incasso kosten en bewaringskosten in rekening gebracht worden.

Afhaling / verzending

Na ontvangst van uw betaling wordt u per mail op de hoogte gebracht dat het kavel verzonden of klaargezet wordt voor de afhaling. Kavels die bij ons binnengebracht werden kunnen afgehaald worden op volgend adres: Nijverheidsstraat 16, 8760 Meulebeke, Belgi. Dit tijdens de kantooruren van 9u-12u en van 13u-16u30.

Wenst u tijdens het weekend of na deze periode te komen afhalen kan u steeds telefonisch of via e-mail een afspraak maken:
Tel.: +32 (0)51 79 46 42 of +32 (0)479 84 35 06
E-mail:

Verkoopsvoorwaarden

Alle loten worden verkocht in de staat waarin ze zich bevinden, met hun fouten en onvolmaaktheden. Illustraties op onze website zijn enkel bedoeld voor identificatie. De kopers moeten zichzelf vr het einde van de veiling vergewissen van de staat van elk lot, of het beschadigd is of hersteld, en voor zichzelf onderzoeken of het lot overeenstemt met de beschrijving.

Ieder bod beschouwen we als een voorlopige verkoopovereenkomst. Bij het afsluiten van de veiling wordt het hoogste bod, boven een eventuele reserve prijs, omgezet in een bindende verkoopovereenkomst.