De Vulkaan, Zuidzee, 1997, ingelist!

Guillaume Corneille - De Vulkaan, Zuidzee, 1997, ingelist!Guillaume Corneille - De Vulkaan, Zuidzee, 1997, ingelist!Guillaume Corneille - De Vulkaan, Zuidzee, 1997, ingelist!Guillaume Corneille - De Vulkaan, Zuidzee, 1997, ingelist!

Cobra tentoonstelling met de grootste Amerikaanse collectie van Corneille in Miami in voorjaar en zomer 2023. Retrospectief van Cornelius' werk in het Cobra Museum in Amstelveen, dat op 15 januari afliep. Bpost geeft in 2023 een Cobra / Corneille postzegel uit. De juwelen van Cornelius te zien in de Boghossian Stichting tot 14 mei 2023 (Ornamentum, Collectie Diane Venet) Gelakt beschilderd houten frame, gemaakt door Cornelius tijdens zijn leven. Stempel van het Atelier Corneille op de achterzijde. Een flamboyant werk dat in talrijke werken is gereproduceerd. In navolging van Gauguin en Matisse creëerde Corneille een joviaal en kleurrijk werk dat de harmonie met de natuur viert. Hier zijn de vier elementen vertegenwoordigd. De uitbarstende vulkaan is een knipoog naar het Italiaanse landschap, want de schilder had zijn atelier enkele jaren gevestigd in een middeleeuwse toren bij Macerata. Het is ook een verwijzing naar de Middellandse Zee, die zijn werk regelmatig heeft geïnspireerd. Originele zeefdruk van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders, stichtend lid van de Cobra-beweging. Gesigneerd en gedateerd in potlood door de kunstenaar - Genummerd EA 5/20 Totale afmetingen : 64 x 70 cm - Afmetingen van het werk : 40 x 44 cm Zeer goede staat, de lijst die meer dan 20 jaar oud is vertoont sporen van slijtage en krassen - Veilige verzending met verzekering door UPS in een kartonnen doos.

België 45€
Nederland 45€
Frankrijk 50€
Europa 50€
Wereldwijd 150€