Keramische schaal uit 1998 gemaakt voor het Nourypharma jubileum

Guillaume Corneille - Keramische schaal uit 1998 gemaakt voor het Nourypharma jubileumGuillaume Corneille - Keramische schaal uit 1998 gemaakt voor het Nourypharma jubileumGuillaume Corneille - Keramische schaal uit 1998 gemaakt voor het Nourypharma jubileumGuillaume Corneille - Keramische schaal uit 1998 gemaakt voor het Nourypharma jubileumGuillaume Corneille - Keramische schaal uit 1998 gemaakt voor het Nourypharma jubileumGuillaume Corneille - Keramische schaal uit 1998 gemaakt voor het Nourypharma jubileum

Mooie keramische schaal uit 1998 gemaakt voor het Nourypharma jubileum. Capsule creatie van 1998. E/A exemplaar geleverd met zijn originele doos en certificaat. Guillaume Corneille stelt hier de caduceus van de Farmaceutische groep voor (als knipoog naar de Cobra slang 50 jaar geleden) en het windmolen symbool van de Nederlandse folklore. Keramiek gesigneerd en gedateerd in het linkerpaneel nabij de rand. 33,5 cm omtrek - Met haakje aan de achterkant om het te bevestigen. Cobra tentoonstelling met de grootste Amerikaanse collectie van Corneille in Miami in voorjaar en zomer 2023. De Cobra overzichtstentoonstelling in het Cobra Museum in Amstelveen is net afgelopen op 15 januari. Uitbrengen van een Cobra / Corneille postzegel door Bpost in 2023 Corneille sieraden tentoongesteld in de Boghossian Stichting tot 14 mei 2023 (Ornamentum, collectie Diane Venet)

België 25€
Frankrijk 30€
Europa 30€
Wereldwijd 45€