Kavel 97
Woman with umbrella and hat
Kavel 100
Terres de grand feu - Catalogus van 1956 - Galerie Pierre Matisse - met lithografieën MOURLOT
Kavel 110
Les métamorphoses d'Ovide
Kavel 119
(onderdeel van) Esta-Loca-project
Kavel 120
Een landschappelijkheid gedacht in de leegte van een landschap
Kavel 121
Met twee handen het Niets in een cirkel vasthouden
Kavel 122
Een vingerwijzing naar alles wat bestaat voor een man zonder gezicht
Kavel 123
Verdeelding en werkelijkheid in kosmisch verband
Kavel 124
Een leegte aan een venster met een verticale afwezigheid
Kavel 127
Kamer met rode streeplijn (ii).
Kavel 129
De Leie (i), met de hand bijgewerkt
Kavel 130
De roep om solidariteit - Beeldengroep
Kavel 132
Personnage voor een ruimte in perspectief
Kavel 138
Karel Appel & Christian Dotremont
Kavel 139
Kavel 140
Kavel 144
Mechelse louisiana (F) and Thai Fighter (M)
Kavel 149
Una Donna Nuda in Meditazione (Een naakte vrouw in meditatie)
Kavel 155
IN THE BOTTOM OF MY GARDEN 1956
Kavel 156
Aan de onderkant van mijn tuin, 1956
Kavel 161
Andy Warhol, biljet van twee dollar
Kavel 164
David Yarrow - Ruimte voor Reus