Joan Miro

Terres de grand feu - Catalogus van 1956 - Galerie Pierre Matisse - met lithografieën MOURLOT

Joan Miro - Terres de grand feu - Catalogus van 1956 - Galerie Pierre Matisse - met lithografieën MOURLOTJoan Miro - Terres de grand feu - Catalogus van 1956 - Galerie Pierre Matisse - met lithografieën MOURLOTJoan Miro - Terres de grand feu - Catalogus van 1956 - Galerie Pierre Matisse - met lithografieën MOURLOTJoan Miro - Terres de grand feu - Catalogus van 1956 - Galerie Pierre Matisse - met lithografieën MOURLOTJoan Miro - Terres de grand feu - Catalogus van 1956 - Galerie Pierre Matisse - met lithografieën MOURLOTJoan Miro - Terres de grand feu - Catalogus van 1956 - Galerie Pierre Matisse - met lithografieën MOURLOTJoan Miro - Terres de grand feu - Catalogus van 1956 - Galerie Pierre Matisse - met lithografieën MOURLOTJoan Miro - Terres de grand feu - Catalogus van 1956 - Galerie Pierre Matisse - met lithografieën MOURLOTJoan Miro - Terres de grand feu - Catalogus van 1956 - Galerie Pierre Matisse - met lithografieën MOURLOT

MIRO en ARTIGAS. Sculptuur in keramiek - Interview met Rosamond Bernier. Tentoonstellingscatalogus Galerie Pierre Matisse (1956) De lithografische omslag (35,6 x 20,5 cm uitgevouwen) en de dubbele litho binnenin (69 x 20,5 cm) werden speciaal voor deze catalogus gegraveerd door Joan MIRÓ in het atelier van de gebroeders Mourlot in Frankrijk, de lithografen van Picasso. Perfecte staat. Uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van de Pierre Matisse Gallery in New York, in december 1956. Referentie Cramer n° 38, Miro Lithographe Vol II n° 171 en 172. Negentien keramische sculpturen gereproduceerd in zwart-wit, waarvan tien paginagroot. Twee foto's van Sabine WEISS: Miro en Artigas aan het werk in het atelier van de keramist in Gallifa (Catalonië) in 1956. -Miro de keramist, interview met Joan Miró afgenomen door Rosamond BERNIER (The Selective Eye). Lijst van tentoongestelde keramische beelden Joan Miró (Barcelona, 1893 - Palma de Mallorca, 1983) Josep Llorens Artigas (Barcelona, 1892 - 1980) Geniete boekje, geïllustreerde omslag (litho) - Een andere versie zonder de litho's is gedrukt voor het grote publiek.

Aangeboden door: ArtBooksDesign
Gratis ophaling bij verkoper in: PARIS, Frankrijk.

België 10€
Nederland 12€
Frankrijk 15€
Europa 15€
Wereldwijd 35€