Jörg Remé

Expressionistisch Figuur

Jörg Remé - Expressionistisch FiguurJörg Remé - Expressionistisch FiguurJörg Remé - Expressionistisch FiguurJörg Remé - Expressionistisch FiguurJörg Remé - Expressionistisch FiguurJörg Remé - Expressionistisch FiguurJörg Remé - Expressionistisch FiguurJörg Remé - Expressionistisch Figuur

Expressionistisch Figuur - Bijzonder aquarel schilderwerk van beroemde Poolse kunstenaar Jörg Remé waarop hij zijn veelgebruikte figuur/muse heeft geschilderd. Onder het werk zelf staat in potlood een persoonlijke boodschap van Remé aan (waarschijnlijk) Nederlandse schrijver, journalist en uitgever Wim Simons: 'Voor Wim Simons. Hartelijks Jörg Remé 1993.' Het werk is ingelijst in een 3D lijst met passe-partout. Als jonge kunstenaar wilde JÖRG REMÉ (1941, Danzig, Polen) een eigen, geheel andere schilderstijl vinden dan zijn avant-gardistische tijdgenoten. In 1968 vond hij zijn eigen unieke, symbolische figuur, zijn muse, die in al zijn werken is terug te vinden. Remé wordt gezien als deel van de Metaphysicals, Futuristen, Cubisten, en later de Neo-Expressionisten, de 'Neue Wilde' en de Postmodernisten. Hij woont zowel in Amsterdam als in Venetië. In 2009 kreeg hij de onderscheiding Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Zijn werken zijn deel van collecties van bekende musea als Booymans-van Beuningen in Rotterdam, Stedelijk Museum Amsterdam, Gemeentemuseum Arnhem, Museum von Moderne Kunst in Strassburg en de Kunsthalle in Nuremberg.

Aangeboden door: Elle4
Gratis ophaling bij verkoper in: Amsterdam, Nederland.

België 22€
Nederland 9€
Frankrijk 22€
Europa 22€
Wereldwijd 40€