Galeazzo Tonini Von Mörl

Una Donna Nuda in Meditazione (Een naakte vrouw in meditatie)

Galeazzo Tonini Von Mörl - Una Donna Nuda in Meditazione (Een naakte vrouw in meditatie)Galeazzo Tonini Von Mörl - Una Donna Nuda in Meditazione (Een naakte vrouw in meditatie)Galeazzo Tonini Von Mörl - Una Donna Nuda in Meditazione (Een naakte vrouw in meditatie)Galeazzo Tonini Von Mörl - Una Donna Nuda in Meditazione (Een naakte vrouw in meditatie)Galeazzo Tonini Von Mörl - Una Donna Nuda in Meditazione (Een naakte vrouw in meditatie)

UNA DONNA NUDA IN MEDITAZIONE van bekend Italiaans-Oostenrijks kunstenaar Galeazzo Tonini von Mörl - origineel werk - indische inkt op papier - gesigneerd in rechter benedenhoek - ingelijst - formaat 34 x 25 cm zonder lijst, 43 x 31,5 x 2,5 met lijst. GALEAZZO TONINI VON MÖRL (1922 - 2011) werd geboren in Innsbruck in een oude familie die teruggaat tot de 11e eeuw. Hij woonde jarenlang in Italië en vestigde zich later in zijn leven in Monaco. Von Mörl werd in de jaren 60 bekend door zijn portretten, naakten, stillevens en landschappen waarvoor hij Indische inkt, olieverf, tempera en aquarel gebruikte. Later in zijn leven bewoog hij zich in zijn werken meer naar symbolisme, surrealisme en impressionisme. Von Mörl heeft door heel Oostenrijk, Italië, Frankrijk en Duitsland tentoonstellingen gehad van zijn werken, zoals bijvoorbeeld in The Museum of Applied Arts (MAK) in Wenen en het Hermitage of Fine Art in Monaco.

Aangeboden door: Elle4
Gratis ophaling bij verkoper in: Amsterdam, Nederland.

België 13€
Nederland 8€
Frankrijk 13€
Europa 13€
Wereldwijd 30€