Kavel 8
Set van 3 Kleuren-litho,s uit 1978
Kavel 23
L'art contemporain dans les collections Liégeoise
Kavel 30
Nu de trois quart arrière, académie
Kavel 31
Op beschadigde poten lopen
Kavel 34
You are the best part of me
Kavel 40
Lucky Strike - Complete set van drie
Kavel 42
Zal ik het zachtjes laten druppelen
Kavel 43
The Umbrellas USA – 2 artcards + fabric
Kavel 45
Product of the Fat-canvas company
Kavel 55
Medicom Bearbrick Toy - 1000% - naar Jackson Pollock
Kavel 64
Banksy - Souvenir van het ommuurde hotel
Kavel 72
The Soporific Performance
Kavel 76
Zittende Ballonhond (Blauw)
Kavel 77
MP (Mason Putman) 276 - En deux
Kavel 81
Zittende Ballonhond (Chroomroze)
Kavel 85
Anton Heyboer - Niemand heeft het beest ontmoet
Kavel 87
Money will come and money will go
Kavel 89
Kavel 90
Originele tekening op uitnodiging Studio 54
Kavel 92
Balloon Rabbit (Silver) XL
Kavel 93
Balloon Rabbit (Rose Gold) XL
Kavel 94
Balloon Rabbit (Black) XL