Leonor Fini

zonder titel

Leonor Fini - zonder titelLeonor Fini - zonder titel

Ingelijst ets van de Argentijnse Leonor Fini. Met de hand gesigneerd en ingelijst. Enkele vlekjes op de kader. Leonor FINI (Buenos Aires 1908 - Parijs 1996) Fini was een Argentijns surrealistisch kunstschilder.Fini had een Italiaanse moeder en een Argentijnse vader, die de familie verliet, toen zij nog zeer jong was. Leonor Fini groeide op in de Italiaanse stad Triëst, en ging naar Parijs om kunstschilder worden. Daar kwam zij in aanraking met het werk van Paul Eluard, Max Ernst, Georges Bataille, Henri Cartier-Bresson, André Pieyre de Mandiargues en Salvador Dalí.

Aangeboden door: MarioL
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, België.

België 56€
Nederland 56€