Marcel Marien

Originele tekening

Originele tekening van Marcel Marien, gesigneerd en professioneel ingelijst. Marcel Mariën is één van de meest intrigerende, productieve en representatieve figuren van de Belgische surrealistische beweging. In 1937 sluit hij zich aan bij de Brusselse groep na een ontmoeting met René Magritte . Hetzelfde jaar maakt hij zijn eerste, en bekenste surrealistisch kunstwerk : L’introuvable, een enkele lens bril. De technieken waarmee Mariën’s talent tot uiting komt zijn zeer divers: object-assemblage, collage, fotografie, cinema, tekening, schilderkunst en druktechnieken. Zijn artistieke productie is levend, origineel en vooral uitdagend. Met zijn werken probeert hij het bewustzijn prikkelen door met de conventies te spelen. Ook als dichter en schrijver creëert hij als geen ander bruggen tussen taal, beeld en voorwerpen om onze zekerheden in vraag te stellen.

Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.

België 50€
Nederland 50€