Kavel 97
Originele tekening op een briefje van 100 BEF
Kavel 107
Love Robert Indiana (Éditions Studio)
Kavel 114
Kavel 115
Hedendaagse Mickey Mouse 22
Kavel 116
Wonder Woman met Roy Lichenstein
Kavel 118
De spanning van de rust in het dorp.
Kavel 121
Originele tekening + speciale editie van The Accident
Kavel 122
Zaragoza: Copa del mundo de futbol
Kavel 124
Originele gouache, ex libris.
Kavel 126
Travaux d'impression. Ets + boek
Kavel 128
Een mens ten voeten uit (ii).
Kavel 135
Muhammad Ali Olympic boxing gloves
Kavel 136
Antoine Mortier - vader en zoon
Kavel 137
Olie op doek - Guy Vandenbranden