Ondertekend; Lithografie Vogel geboren uit het landschap

Guillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie Vogel geboren uit het landschapGuillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie Vogel geboren uit het landschapGuillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie Vogel geboren uit het landschapGuillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie Vogel geboren uit het landschapGuillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie Vogel geboren uit het landschap

Dit jaar vieren we de 100ste verjaardag van de geboorte van de schilder! Let op: een van onze laatste exemplaren! Binnenkort definitief uitverkocht in onze galerie! Een vogel vliegt over Afrikaanse landen vergezeld van een insect, rechtstreeks uit de Cobra-periode van de schilder. Reizend kunstenaar Guillaume Corneille maakte in 1999 een knipoog naar zijn begin. Zijn passie voor Afrika ontwaakt al heel vroeg in de jaren veertig als hij besluit Paul Klee's reis naar TunesiŽ te reproduceren. Gefascineerd door de lezingen van Levi-Strauss en de eerste cinematografische reportages over Afrika, begonnen Guillaume Corneille en zijn eerste vrouw Henny Riemens in 1956 aan het gekke project om het continent in een jeep over te steken om volledig ondergedompeld te worden in de verschillende etnische groepen en landschappen . Na de verdwijning van zijn eerste vrouw besloot hij nog een laatste keer terug te keren naar Afrika. Op deze reis volgt het werk "De vogel geboren uit het landschap". Groot werk: 55,5 x 67,5 cm. Gesigneerd en gedateerd door de hand van de kunstenaar - Genummerd E/A - Stempel Atelier Corneille op de achterkant Originele litho van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010) geboren in Luik uit Nederlandse ouders en stichtend lid van de Cobra-groep. Perfecte staat - Veilige verzending met UPS

Gratis ophaling bij verkoper in: BRUXELLES, BelgiŽ.

België 20€
Frankrijk 25€
Europa 25€
Wereldwijd 35€