Gesigneerd, Lithografie Two Women in the City

Guillaume Corneille - Gesigneerd, Lithografie Two Women in the CityGuillaume Corneille - Gesigneerd, Lithografie Two Women in the CityGuillaume Corneille - Gesigneerd, Lithografie Two Women in the CityGuillaume Corneille - Gesigneerd, Lithografie Two Women in the CityGuillaume Corneille - Gesigneerd, Lithografie Two Women in the City

Dit jaar vieren we de 100ste verjaardag van de geboorte van de schilder! Prachtig werk met een knipoog naar de Cobra periode met het vliegende insect / Vis, waar Corneille gele en groene Van Gogh gebruikt. Grootmeester van kleur in het kielzog van Matisse en Gauguin, creŽert een joviale wereld die harmonie met de natuur benadrukt. De stad wordt hier gereduceerd tot een aaneenschakeling van kleine huisjes. De centrale ronde vorm viert de band tussen de twee vrouwen. Originele zeefdruk van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders en stichtend lid van de Cobra-beweging. Gesigneerd en genummerd in potlood door de kunstenaar - 1997 - Kunstenaarsexemplaar E/A 24/25 Artelier Corneille stempel op de achterkant. Droge stempel van GKM edities Totale afmetingen: 54 x 42 cm Zeer goede staat - Veilige verzending met frame door UPS Let op: dit is een van onze laatste exemplaren! Werk binnenkort definitief uitverkocht in onze galerie.

Gratis ophaling bij verkoper in: BRUXELLES, BelgiŽ.

België 20€
Frankrijk 25€
Europa 25€
Wereldwijd 35€