zonder titel

Guillaume Corneille - zonder titel

Zeer mooi litho van Guillaume Corneille. De Belgische kunstenaar zou dit jaar 100 jaar geworden zijn. Het werk is gesigneerd met de hand door de kunstenaar en genummerd in potlood. Uitgegeven in een gelimiteerde oplage. Dit exemplaar is genummerd EA XXI/XXV. De litho is in perfecte staan en ingelijst. Het werk ks een beetje naar beneden gezakt in de lijst.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, BelgiŽ.

België 75€
Nederland 75€