Kavel 18
Jean Michel Basquiat samo 1980 postkaart
Kavel 20
Optimiste - originele gouache
Kavel 27
Marcel Broodthaers - Magie
Kavel 29
Lithografie gesigneerd "Idylle"
Kavel 30
Gesigneerde litho: De zonnebloem, eerbetoon aan Van Gogh
Kavel 31
Lithografie gesigneerd "Veelkleurige vogels"
Kavel 40
Vrouwen, katten en vogels
Kavel 44
Over The River - Gesigneerd
Kavel 46
Dali's Hand Looks a Golden One
Kavel 47
toegeschreven, inkttekening, Don Quichot
Kavel 52
Texte incertain - Je suis un gros crétin qui use de pastel
Kavel 53
De Bekroning van Christus
Kavel 59
DETH KULTGilbert en George 2009
Kavel 64
Originele strandstoeltekening
Kavel 68
Romance in the Age of Uncertainty
Kavel 70
Running Away Into You (XXL)
Kavel 71
Hans Ebeling Koning , voor de trein
Kavel 74
Keith Haring originele tekening
Kavel 77
Muhammad Ali Olympic boxing gloves
Kavel 79
Virtueel beeld door de kijker te verplaatsen
Kavel 83
La folie des grandeurs II
Kavel 95
Opgepast! Bochten! Blijf op het voetpad!