Gideon Kiefer

The Meltdown.

Gideon Kiefer - The Meltdown.

Originele tekening van de Belgische kunstenaar Gideon Kiefer (°1970). Potlood, gouache, acrylverf, sabilo marker, pen, arabische gom en Oost-Indische inkt op een boekomslag. De tekening is gesigneerd en ingelijst en verkeert in goede staat. Titel: De ineenstorting. Datum: 02.I.2017 - 2698AD. Afmetingen tekening: 30,5 cm x 23 cm. Afmetingen met lijst: 63 cm x 55 cm. Omdat de kunstenaar zich voornamelijk toespitst op het maken van schilderijen zijn tekeningen van hem zeer zeldzaam. Dit is dan ook een unieke kans om dergelijk topstuk in handen te krijgen.

Aangeboden door: Modricamen
Gratis ophaling bij verkoper in: SINT-MARTENS-LATEM, België.

België Niet gekend, nader te bepalen
Nederland Niet gekend, nader te bepalen