Lithografie gesigneerd "Veelkleurige vogels"

Guillaume Corneille - Lithografie gesigneerd Guillaume Corneille - Lithografie gesigneerd

Dit jaar vieren we de 100ste verjaardag van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010)! Retrospectieve tentoonstelling tot 15 januari in het Cobra Museum in Amstelveen en uitgave van een Cobra en Corneille postzegel door Bpost in januari 2023. Groot formaat litho (76 x 56 cm) van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik van Nederlandse ouders. Het leven is een palet van kleuren en een medeplichtigheid tussen de dierenwereld en de mens. Als groot verzamelaar van Afrikaanse kunst speelt Corneille met de duidelijkheid van de tekens en de symbolische betekenis van een masker uit Niger of een beeldje uit Ivoorkust. De schilder herhaalde graag: "Van mijn leven heb ik een kleurrijke dag gemaakt". Werk gesigneerd en gedateerd in potlood. Genummerd E/A 12/30 (Artist's proof) - 2003 Zeer goede staat - Veilige verzending met verzekering door UPS Vertaald met www.DeepL.com/Translator (gratis versie)

België 20€
Frankrijk 25€
Europa 25€
Wereldwijd 35€