Kavel 2
Affiche Exprmntl 4 - Casino Knokke. 1967-1968
Kavel 3
WK-poster 1982 - Spanje: Alicante
Kavel 4
Expermntl 5 Casino Knokke
Kavel 21
de helft van de blauwe bloem
Kavel 23
Popart aquarel portret "Romy"
Kavel 25
Barnabas Collins/Tarrant Hightopp
Kavel 27
Originele internationale lithografische poster "Sommerakademie für bilden Kunst" - 1971
Kavel 28
Corneille, zes onderzetters, keramiek
Kavel 30
Auvers-sur-Oise, dorp van Van Gogh en Corneille
Kavel 31
Gesigneerde litho: De zonnebloem, eerbetoon aan Van Gogh
Kavel 40
2100-SAX GITARIST players
Kavel 43
“El” , 2019 Gianluca Fascetto, Italy Oil, Lacquer on Wood 30x30cm
Kavel 46
Zeldzame verveelde aap Basquiat
Kavel 48
Freda People - Haring super zeldzaam 1
Kavel 49
Haring Rare Puzzle Series
Kavel 62
Computer Graphics (Apple) by Paul Ibou
Kavel 65
Love Robert Indiana (Éditions Studio)
Kavel 70
The Soporific Performance
Kavel 71
Balloon Rabbit (Black) XL
Kavel 72
Balloon Rabbit (Silver) XL
Kavel 73
Balloon Rabbit (Rose Gold) XL
Kavel 74
Zittende Ballonhond (Blauw)
Kavel 75
Zittende Ballonhond (Chroomroze)
Kavel 76
Jeff Koons - Ballonhond blauw - Editions Studio
Kavel 79
Balloon dog (orange gold)
Kavel 84
,,Sommigen houden ervan als het warm is...,,
Kavel 86
,,De vis van mijn dromen,,
Kavel 92
Vrouw aan het raam - naakt
Kavel 95
United Colors of the Nice Death I