Catherine

Popart aquarel portret "Romy"

Portret van de prachtige Romy Schneider in pop-artstijl. Werk van de auteur. Handgemaakt op zwaargewicht aquarelpapier met aquarellen en acryl. Dit boek is een uniek exemplaar en wordt bij bestelling niet herhaald. Posterformaat: 29,7 * 42 cm (internationaal A3-formaat). Let op, het product wordt verkocht zonder lijst Het artikel wordt opgerold in een koker en veilig verpakt voor verzending. Gemaakt in Oekraïne. Gemaakt met liefde. Houd er rekening mee dat vanwege de situatie in Oekraïne de levertijd door postdiensten kan worden verlengd. Maar zoals de praktijk leert, komen alle pakketten zeker in de handen van hun ontvangers. Mijn excuses voor het eventuele ongemak met de levering!

Aangeboden door: Catch
Gratis ophaling bij verkoper in: Kamyanske, Oekranië (Rép.).

België 20€
Nederland 20€
Frankrijk 20€
Europa 20€
Wereldwijd 20€