Robert Indiana

LIEFDE KRUIS

Robert Indiana - LIEFDE KRUISRobert Indiana - LIEFDE KRUIS

Robert Indiana - LOVE CROSS - zeefdruk Zeefdruk gedrukt door Robert Indiana. Gedrukt in 1969 door Edition Domberger, dezelfde uitgever van een zeer groot aantal werken van Robert Indiana in de jaren 60 en 70. Zoals afgebeeld. Ingelijst in passe-partout, klaar om op te hangen. LIEFDE is de iconische kunst van Robert Indiana Edition Domberger is de uitgever van het vroege werk van Robert Indiana. Uit de uitgave van 1968, Formen der Farbe Love, veel prenten en zeefdrukken. herkomst: uit eigen privécollectie begin 2000-2005 Robert Indiana, geboren als Robert Clark in Indiana, nam de naam van zijn geboortestaat aan nadat hij in 1954 naar New York was verhuisd, Er zijn maar weinig popbeelden die meer worden erkend dan LIEFDE van Robert Indiana. Oorspronkelijk ontworpen als een kerstkaart in opdracht van het Museum of Modern Art in 1965, was deze zeefdruk uit 1967 eigenlijk de eerste afdruk die toegankelijk was voor verzamelaars!! zeer zeldzaam en nauwelijks op de markt Zorgvuldige verzending (plat) aangetekend met verzekering.

Aangeboden door: ANTLERART
Gratis ophaling bij verkoper in: Lier, België.

België 10€
Nederland 16€
Frankrijk 16€
Europa 28€
Wereldwijd 59€