Teken; Lithografie "Havana" De sigarenroker

Guillaume Corneille - Teken; Lithografie Guillaume Corneille - Teken; Lithografie

Corneille (1922-2010) - "Havana: de sigarenroker" Souvenir uit Cuba Een prachtig werk ter nagedachtenis aan het Caribisch gebied, een regio die zeer gewaardeerd wordt door de reizende schilder. Hier is de kwaliteit van de lithografische platen zodanig dat het de indruk wekt te worden geconfronteerd met de penseelstreken van de schilder. Afmetingen: 66 x 50 cm Grote lithografie - Handgesigneerd - E/A 24/30 Originele grootformaat lithografie van de schilder Guillaume Corneille, stichtend lid van de Cobra-beweging met oa Asger Jorn, Karel Appel, Constant, Dotremont, Alechinsky en Jacques Doucet. Gesigneerd en gedateerd in wit potlood door de kunstenaar Zeer goede staat - Veilige verzending met UPS

Gratis ophaling bij verkoper in: BRUXELLES, BelgiŽ.

België 20€
Frankrijk 25€
Europa 25€
Wereldwijd 35€