Jan Fabre

Tivoli (Portfolio met 7 werken)

Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)

Jan Fabre - Tivoli Lithografie op zilverkleurig en spiegelend kartonpapier. Het gaat in totaal om 7 (!) werken, de volledige portfolio. Zonder de verzamelmap. Het werk is uitgegeven door Ronny Van de Velde Galery. en gedrukt door Stein & Mendelson, Zurich Het betreft hier een proefdruk, niet gesigneerd en niet genummerd. De werken zijn niet ingekaderd (foto ter illustratie)

Gratis ophaling bij veilingmeester te Aalst, BelgiŽ.

België Niet gekend, nader te bepalen
Nederland Niet gekend, nader te bepalen