Jan Fabre

Tivoli (Portfolio met 7 werken)

Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)Jan Fabre - Tivoli (Portfolio met 7 werken)

Jan Fabre - Tivoli Lithografie op zilverkleurig en spiegelend kartonpapier. Het gaat in totaal om 7 (!) werken, de volledige portfolio. Zonder de verzamelmap. Het werk is uitgegeven door Ronny Van de Velde Galery. en gedrukt door Stein & Mendelson, Zurich Het betreft hier een proefdruk, niet gesigneerd en niet genummerd. De werken zijn niet ingekaderd (foto ter illustratie)

Free collection at the auctioneer in Aalst, BelgiŽ.

Belgium Not known, to be defined
The Netherlands Not known, to be defined
France Not known, to be defined
Europe Not known, to be defined
Worldwide Not known, to be defined