James Ensor

Tovenaars in de stormwind

James Ensor - Tovenaars in de stormwind

Tovernaars in de stormwind is een ets van James Ensor. De ets is met de hand gesigneerd en gedateerd. Het werk is opgenomen in het boek Taevernier onder index nummer 52. Het werk is ingelijst in een houten lijst. Dit werk werd geveild in 2017 bij De Vuyst in Lokeren voor 7500Ä inclusief kosten 9525Ä.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, BelgiŽ.

België 60€
Nederland 60€