Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974

Guillaume Corneille - Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974Guillaume Corneille - Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974Guillaume Corneille - Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974

Dit jaar vieren we de 100ste verjaardag van de geboorte van de schilder Zeldzame originele litho, met lijst gemaakt door Corneille. (Kleine oplage) Nummer: Artist proof Papier: Bogen Mooie en grote litho van de schilder Guillaume Corneille, stichtend lid van de Cobra-beweging met Karel Appel, Christian Dotremont, Constant, Asger Jorn, Jacques Doucet en later Alechinsky en Jacques Doucet Gesigneerd, getiteld en gedateerd in potlood door de kunstenaar - Kunstenaarskopie Afmetingen lithografie: 64 x 50 cm Afmetingen met lijst: 88 x 73 cm - Atelier Corneille stempel achterzijde Zeer mooie lijst met wat gebruikssporen Veilige verzending door UPS per aangetekende post, in een doos. Corneille, geïdentificeerd als een belangrijke figuur in de vernieuwing van de abstractie in Noord-Europa, bewoog zich geleidelijk van 1967 naar een rijke en kleurrijke Nieuwe Figuratie die coördineerde met de Pop Art-smaak van de jaren zestig en zeventig, en exposeerde naast Andy Warhol, Arman, Caesar, enz.

België 25€
Nederland 35€
Frankrijk 35€
Europa 35€
Wereldwijd 120€