zonder titel

Guillaume Corneille - zonder titel

Zeer vroeg (1957) werk (inkttekening op papier) van de Belgische kunstenaar Guillaume Corneille. Het werk is gesigneerd en gedateerd 1957. Dit is de periode waarin de kunstenaar eerder abstracte werken maakte. Uniek werk en mooi ingekaderd. (afmetingen zijn bij benadering)

Gratis ophaling bij veilingmeester te Deinze, BelgiŽ.

België 75€
Nederland 75€