Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh

Guillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-GoghGuillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-GoghGuillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-GoghGuillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-GoghGuillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-GoghGuillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-GoghGuillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh

Dit jaar vieren we de 100ste verjaardag van de geboorte van de schilder! Een ode aan het geluk van het leven op het platteland! Een van de laatste grote werken van de schilder geÔnstalleerd in Auvers-Sur-Oise, het dorp Van-Gogh. De slang herinnert aan de Cobra-periode van de kunstenaar. Fraaie litho op dik velijnpapier. Gesigneerd en gedateerd door de hand van de kunstenaar. Genummerd 17/60 - Atelier Corneille stempel op achterzijde Afmetingen: 47,5 x 54 cm Felrood werk met de beroemde kerk geschilderd door Van-Gogh, en enkele elementen van het omliggende platteland (nabij Parijs). Zeer goede staat. Veilige verzending door UPS

Gratis ophaling bij verkoper in: BRUXELLES, BelgiŽ.

België 20€
Frankrijk 25€
Europa 25€
Wereldwijd 35€