Ondertekend; Lithografie van liefdevol paar, Antwerpen

Guillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie van liefdevol paar, Antwerpen

Dit jaar vieren we de 100ste verjaardag van de geboorte van de schilder! Fraaie litho van een koppel in een zonnelandschap. Guillaume Corneille exposeerde in het begin van de jaren 2000 vele malen in Antwerpen en schilderde verschillende versies van "Handgesneden" verwijzend naar de stad. De Afgehakte Hand is een legende over de oorsprong van Antwerpen. Het is een bekend gebak geworden in Vlaams BelgiŽ: koekjes in de vorm van handen. Ze zegt dat de reus Druon Antigoon een hoge tol eiste van alle zeelieden die de loop van de Schelde wilden opvaren en de handen afhakte van mensen die weigerden te betalen voordat ze hen in de stroming van de rivier gooiden. Guillaume Corneille, "schilder van het geluk", creŽert een meer joviale versie van de legende van de Main van Antwerpen! Originele litho van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders en stichtend lid van de Cobra-beweging. De kwaliteit van de lithografie is zodanig dat het de indruk wekt penseelstreken voor je neus te hebben. Gesigneerd en gedateerd in potlood door de kunstenaar - Afmetingen: 65 x 50 cm - Genummerd EA 18/20 Atelier Corneille stempel op achterzijde - Perfecte staat - Veilige verzending met verzekering door UPS

Gratis ophaling bij verkoper in: BRUXELLES, BelgiŽ.

België 20€
Frankrijk 25€
Europa 25€
Wereldwijd 35€