Ondertekend; Lithografie De koningin van de wereld - De appel

Guillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie De koningin van de wereld - De appelGuillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie De koningin van de wereld - De appelGuillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie De koningin van de wereld - De appelGuillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie De koningin van de wereld - De appelGuillaume Corneille - Ondertekend; Lithografie De koningin van de wereld - De appel

Dit jaar vieren we de 100ste verjaardag van de geboorte van de schilder! Atelier Corneille stempel op achterzijde. Een van onze laatste exemplaren: binnenkort uitverkocht. Corneille, geÔdentificeerd als een belangrijke figuur in de vernieuwing van de abstractie in Noord-Europa, bewoog zich vanaf 1967 geleidelijk naar een rijke en kleurrijke Nieuwe Figuratie die coŲrdineerde met de Pop Art-smaak van de jaren zestig en zeventig. Gesigneerd en gedateerd in potlood door de kunstenaar Genummerd E/A 24/30 (kunstenaarsbewijs) - 1998 Totale afmetingen: 75 x 56 cm Zeer goede staat Veilige verzending met UPS

Gratis ophaling bij verkoper in: BRUXELLES, BelgiŽ.

België 20€
Frankrijk 25€
Europa 25€
Wereldwijd 35€