Ondertekend; Summer Reveries Lithografie

Guillaume Corneille - Ondertekend; Summer Reveries LithografieGuillaume Corneille - Ondertekend; Summer Reveries LithografieGuillaume Corneille - Ondertekend; Summer Reveries LithografieGuillaume Corneille - Ondertekend; Summer Reveries LithografieGuillaume Corneille - Ondertekend; Summer Reveries LithografieGuillaume Corneille - Ondertekend; Summer Reveries LithografieGuillaume Corneille - Ondertekend; Summer Reveries Lithografie

Dit jaar vieren we de 100ste verjaardag van de geboorte van Corneille (1922-2010)! Guillaume Corneille, een groot meester van kleur, creŽerde in het kielzog van Gauguin en Matisse in 2004 een werk dat de kat, de vogels, de Muze-vrouw en de gloeiende zon associeert. De kwaliteit van de lithografische platen is zodanig dat het de indruk wekt geconfronteerd te worden met de penseelstreken van de schilder. RÍveries d'ťtť brengt vreugde en dromen in een woonkamer, keuken of slaapkamer. Het frame van de laatste afbeelding is een presentatie-suggestie, deze is niet opgenomen in de advertentie. Originele litho van schilder Guillaume Corneille (1922-2010), stichtend lid van de Cobra-beweging. Gesigneerd en gedateerd in potlood door de kunstenaar Totale afmetingen: 40 x 52 cm - 2004 - Genummerd 139/200 - Atelier Corneille stempel achterzijde Afbeelding in perfecte staat - Linker benedenhoek licht gebogen - Veilige verzending met UPS Corneille, geÔdentificeerd als een belangrijke figuur in de vernieuwing van de abstractie in Noord-Europa, bewoog zich vanaf 1967 geleidelijk naar een rijke en kleurrijke Nieuwe Figuratie die coŲrdineerde met de Pop Art-smaak van de jaren zestig en zeventig.

Gratis ophaling bij verkoper in: BRUXELLES, BelgiŽ.

België 20€
Frankrijk 25€
Europa 25€
Wereldwijd 35€