- » Previous
- Lot 79 of 94
- Next »
Gesigneerd en genummerd Editie op 80 exemplaren Uit de GENESIS reeks. 57 X 77 cm 1969 Ingelijst in een witte houten lijst Perfecte staat
Size: 57cm (H) x 77cm (L)
Framed: Yes
Year: 1969
Medium: Screenprint
Signed: Signed
Edition: 80
Share on:
Framed: Yes
Year: 1969
Medium: Screenprint
Signed: Signed
Edition: 80
Share on:
Free collection at the auctioneer in Aalst, België.