- Kavel 79 van 94
Gesigneerd en genummerd Editie op 80 exemplaren Uit de GENESIS reeks. 57 X 77 cm 1969 Ingelijst in een witte houten lijst Perfecte staat
Formaat: 57cm (H) x 77cm (B)
Ingelijst: Ja
Jaartal: 1969
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 80
Ingelijst: Ja
Jaartal: 1969
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 80