Geert Simonis

Triumviraat

Geert Simonis - TriumviraatGeert Simonis - TriumviraatGeert Simonis - Triumviraat

Collage papier - 3 stuks van A4-formaat - Wat sta je zo te kijken - Wat sta je zo te kijken op deze plaats - Is er iets te zien - Is er iets te zien op dit terrein - Hou je ogen open - Hou je ogen open in deze eeuw - Geert onderzoekt de visuele aspecten van de moedertaal. Hij is een geletterd mens, een gewaardeerd popkenner, een amateurknutselaar, een waarachtige leugenaar, Minister van Staat en de vader des vaderlands. Hij is stichtend lid van Collectief Tactique Triste. Wat u ook moge lezen, Geert is geen sportvisser, geen unionist en zeker niet de man van uw dromen.

Free collection at the auctioneer in Hasselt, België.