Kavel 13
Portret van een verliefde ziel
Kavel 16
De borsten van de Vlaamse grafiek
Kavel 24
Wrapped Coast - grote art card - handgesigneerd
Kavel 25
Wrapped Reichstag - XXL artcard - handgesigneerd - incl. groot stukje stof
Kavel 26
Wrapped Reichstag, Berlin
Kavel 28
Voting Rights are Human Rights
Kavel 29
Liberté Egalité Fraternité – offset lithografie - handgesigneerd
Kavel 39
Money will come and money will go
Kavel 40
Kavel 51
Bierviltje - Zoals u weet
Kavel 52
The soporific performance
Kavel 61
Portable man power airplane
Kavel 63
De spanning van de rust in het dorp
Kavel 64
Sous l'effet de bouteille bigoût
Kavel 72
Magnetische schoenen (collage)
Kavel 76
Affiche abdij Maagdendale