Christo Javacheff

Wrapped Reichstag - XXL artcard - handgesigneerd - incl. groot stukje stof

Christo Javacheff - Wrapped Reichstag - XXL artcard - handgesigneerd - incl. groot stukje stofChristo Javacheff - Wrapped Reichstag - XXL artcard - handgesigneerd - incl. groot stukje stofChristo Javacheff - Wrapped Reichstag - XXL artcard - handgesigneerd - incl. groot stukje stofChristo Javacheff - Wrapped Reichstag - XXL artcard - handgesigneerd - incl. groot stukje stof

Prachtig ingelijste artcard XXL, inclusief groot stukje stof. U ziet de westgevel ’s middags. Project: ‘Wrapped Reichstag’, 1971-1995 te Berlijn, Duitsland. Afmeting van de artcard is 13 x 23 cm (H x B), groot formaat! Deze is handgesigneerd door Christo en Jeanne-Claude. Zwart matte baklijst met floatglas. Professioneel ingelijst, inclusief groot, origineel stukje stof van 7 x 4,5 cm. Buitenafmetingen lijst 27,5 cm x 37,5 cm (H x B). Het kunstenaarsduo Christo en Jeanne-Claude was er na 23 jaar hard onderhandelen eindelijk in geslaagd het monumentale gebouw in te pakken. De zilverachtige stof, gemaakt van 100.000 vierkante meter vuurvast plastic en vastgemaakt met blauwe touwen, glinsterde goud in het juiste licht.

Aangeboden door: Cart
Gratis ophaling bij verkoper in: Assenede, België.

België 20€
Nederland 24€
Frankrijk 24€
Europa 45€
Wereldwijd 85€