Roy Lichtenstein

The Solomon R. Guggenheim Poster

Roy Lichtenstein - The Solomon R. Guggenheim PosterRoy Lichtenstein - The Solomon R. Guggenheim Poster

Lithografie naar het origineel uit 1969. Gesigneerd in de plaat en genummerd 52/150. Licentie met droogstempel van Styria Studio. Uitgave Castelli Graphics NY met inktstempel. Met passe-partout 40*60 cm. Opgenomen in The Prints of Roy Lichtenstein: A Catalogue Raisonné 1948-1993. Deze afbeelding werd gemaakt voor de eerste solotentoonstelling van Lichtenstein in het Guggenheim Museum in New York. Het werk werd later gereproduceerd als reclameposter.

Aangeboden door: Cart

België 25€
Nederland 30€
Frankrijk 30€
Europa 40€
Wereldwijd 68€