Sietze Groenewold

Een confrontatie van ideeën

Sietze Groenewold - Een confrontatie van ideeënSietze Groenewold - Een confrontatie van ideeënSietze Groenewold - Een confrontatie van ideeënSietze Groenewold - Een confrontatie van ideeënSietze Groenewold - Een confrontatie van ideeënSietze Groenewold - Een confrontatie van ideeën

EEN CONFRONTATIE VAN IDEEËN - acrylverf en inkt op papier geschilderd door Sietze Groenewold - handgesigneerd en -gedateerd in linkerbenedenhoek - 65 x 50 cm. SIETZE GROENEWOLD werd in 1948 geboren op Curaçao (Nederlandse Antillen) en woont en werkt nu in Zweden. Hij is een bekende kunstenaar met exposities van Florence tot Cancun, Monte Carlo en Göteborg (Zweden), en de Biënnale in Venetië als een van de kunstenaars die Zweden vertegenwoordigde (2007). Zijn stijl is vooral expressionistisch. In dit kunstwerk - A Confrontation of Ideas - heeft hij een wat meer metrische stijl gebruikt.

Aangeboden door: Elle4
Gratis ophaling bij verkoper in: Amsterdam, Nederland.

België 18€
Nederland 9€
Frankrijk 18€
Europa 18€
Wereldwijd 40€