Jef Van Tuerenhout

Compositie

Grote zeefdruk van Jef Van Teurenhout. De zeefdruk is afgewerkt met goudschilfers. Met de hand gesigneerd en genummerd op 300 ex. Aangeboden exemplaar is 1/300 (TOP). Het werk is nieuw ingelijst in een zwarte lijst, afmetingen inclusief de lijst 72cm x 93cm. Verzendkosten binnen BelgiŽ bedragen 40Ä. Voor andere landen gebeurd de verzending via een koerierdienst. Het werk afhalen is gratis.

Aangeboden door: Privé verkoop geverifieerd door veilingmeester
Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, België.

België 40€
Nederland Niet gekend, nader te bepalen