Jef Van Tuerenhout

Compositie

Grote zeefdruk van Jef Van Teurenhout. De zeefdruk is afgewerkt met goudschilfers. Met de hand gesigneerd en genummerd op 300 ex. Aangeboden exemplaar is 1/300 (TOP). Het werk is nieuw ingelijst in een zwarte lijst, afmetingen inclusief de lijst 72cm x 93cm. Verzendkosten binnen België bedragen 40€. Voor andere landen gebeurd de verzending via een koerierdienst. Het werk afhalen is gratis.

Offert par: Vente privée vérifiée par le commissaire-priseur
Collection gratuite chez le commissaire-priseur à Meulebeke, Belgique.

Belgique 40€
Les Pays-Bas Non connu, à déterminer