House of Faberge

Keizerlijk ei - goud 24

House of Faberge  - Keizerlijk ei - goud 24House of Faberge  - Keizerlijk ei - goud 24House of Faberge  - Keizerlijk ei - goud 24House of Faberge  - Keizerlijk ei - goud 24House of Faberge  - Keizerlijk ei - goud 24House of Faberge  - Keizerlijk ei - goud 24House of Faberge  - Keizerlijk ei - goud 24House of Faberge  - Keizerlijk ei - goud 24House of Faberge  - Keizerlijk ei - goud 24House of Faberge  - Keizerlijk ei - goud 24House of Faberge  - Keizerlijk ei - goud 24

House of Fabergé - Imperial Egg - Hanger binnenin, volledig gestempeld, Certificaat van echtheid inbegrepen - Emaille Imperial Fabergé Ei met COA - Certificaat van Echtheid - 24 karaats gouden afwerking - Emaille Dit is een limited edition, zeer zeldzaam om te vinden emaille met een 24 karaats vergulde afwerking en meer dan 200 Oostenrijkse strass steentjes met een zeer mooie glans. Afmetingen ei en bodem ca. 9 cm, ei ca. 7 cm De familie Fabergé is afkomstig uit Frankrijk, maar werd gedwongen het land te verlaten vanwege religieuze vervolging. In de 18e eeuw verhuisde het gezin naar Rusland. Peter Carl Fabergé werd op 30 mei 1846 geboren als zoon van een goudsmid. Na in de leer te zijn geweest bij verschillende meester-zilversmeden in Duitsland, Frankrijk en Engeland, keerde Peter Carl Fabergé terug naar St. Petersburg als een zeer ervaren vakman. In 1885 schonk Peter Carl Fabergé het eerste keizerlijke ei aan tsaar Alexander III en werd al snel de beroemdste juwelier ter wereld. Investeren in Fabergé is net zo'n goed idee als investeren in goudstaven of zelfs investeren in de kunst van grote kunstenaars zoals Warhol, Chillida, Roy Lichtenstein Basquiat of Banksy.

Aangeboden door: Antiqua
Gratis ophaling bij verkoper in: Elche, Spanje.

België 49€
Nederland 49€
Frankrijk 49€
Europa 49€
Wereldwijd 49€