Andrzej Gudanski

Harlekijn

Andrzej Gudanski - HarlekijnAndrzej Gudanski - HarlekijnAndrzej Gudanski - HarlekijnAndrzej Gudanski - HarlekijnAndrzej Gudanski - HarlekijnAndrzej Gudanski - HarlekijnAndrzej Gudanski - HarlekijnAndrzej Gudanski - Harlekijn

Harlequin - prachtig klein schilderij van de zeer getalenteerde hedendaagse Poolse kunstenaar Andrzej Gudanski. Handgesigneerd en gedateerd op de voor- en achterkant. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid van de kunstenaar. Andrzej Gudanski, geboren in 1979 in Łobez, Polen, toonde al vroeg artistiek talent. Op 13-jarige leeftijd begon hij olieverf te gebruiken. Zijn vroege werk trok veel aandacht, wat al snel leidde tot tal van tentoonstellingen. Zijn huidige schilderijen illustreren zijn eigen persoonlijkheid en kijk op universele waarheden over het menselijk leven en de dagelijkse strijd. Gudanski is nu een zeer populaire schilder. Zijn kunst wordt wereldwijd verzameld en tentoongesteld in galerieën over de hele wereld, waaronder de World Fine Art Gallery in New York en de New City Gallery in Londen, om er maar een paar te noemen.

Aangeboden door: Elle4
Gratis ophaling bij verkoper in: Amsterdam, Nederland.

België 13€
Nederland 8€
Frankrijk 13€
Europa 13€
Wereldwijd 30€