Kev Munday

Spel aan

Kev Munday - Spel aanKev Munday - Spel aanKev Munday - Spel aanKev Munday - Spel aanKev Munday - Spel aanKev Munday - Spel aanKev Munday - Spel aanKev Munday - Spel aanKev Munday - Spel aanKev Munday - Spel aanKev Munday - Spel aan

Game On van Kev Munday Handbeschilderde tafelvoetbaltafel op ware grootte. 152x105x86CM Dit opvallende en functionele kunstwerk, een pronkstuk van de tentoonstelling 'Playtime' in Londen 2022, zou een fantastische editie zijn voor een kantooromgeving of speelkamer. Handgeschilderd in glanzend zwarte inkt en gesigneerd en gedateerd op de basis. De tafel heeft een solide MDF-constructie en is voorzien van LED-stripverlichting, chromen effectstaven en rubberen handgrepen met hoge grip. Compleet met 4 ballen en klaar om te spelen. Het schilderij heeft tijdens de tentoonstelling lichte gebruikssporen gehad maar verkeert in zeer goede staat zoals u op de foto's kunt zien. Kev Munday creëert kleurrijke en utopische werelden en nodigt de kijker uit om daar tijd door te brengen. Geïnspireerd door het observeren van mensen en het alledaagse, overdrijft en viert Kev het gewone en streeft hij ernaar dat zijn kunst alle leeftijden aanspreekt. - - Laatste prijzen, posities en opmerkelijke commissies - - 2019: samenwerking met IKEA aan een kleurposter in de kenmerkende stijl van de kunstenaar. Wereldwijd zijn er meer dan 30.000 exemplaren verkocht. 2019: opgenomen in de zomertentoonstelling in de Royal Academy of Arts, de grootste kunsttentoonstelling met open inzending ter wereld. 2020: Fresco en tentoonstelling in KI Galerie, Parijs 2021: Samenwerking met Nescaf Azera voor hun nieuwe assortiment afhaalmaaltijden. 2022: Solotentoonstellingen in Londen, Parijs en Seoul

Aangeboden door: EduArt
Gratis ophaling bij verkoper in: Haaltert, België.

België 250€
Nederland 300€
Frankrijk 350€
Europa 500€
Wereldwijd 1000€