Andy Warhol

Portret van Paul Delvaux door Andy Warhol Gesigneerd

Andy Warhol - Portret van Paul Delvaux door Andy Warhol GesigneerdAndy Warhol - Portret van Paul Delvaux door Andy Warhol GesigneerdAndy Warhol - Portret van Paul Delvaux door Andy Warhol GesigneerdAndy Warhol - Portret van Paul Delvaux door Andy Warhol GesigneerdAndy Warhol - Portret van Paul Delvaux door Andy Warhol Gesigneerd

Deze foto is afkomstig uit de verzameling van Jef Lambrecht die een zeer bekend Belgisch journalist was bij de Vlaamse publieke omroep VRT. Hij mocht deze foto van Warhol, waar hij mee bevriend was, ontvangen tijdens het bezoek van Warhol aan België nav de tentoonstelling 'Warhol-Delvaux, une rencontre - een ontmoeting'. Een unieke expo in 1981 waarbij Paul Delvaux de enige Belgische kunstenaar is waarvan Warhol een popart prent maakte. De foto werd hand gesigneerd door Andy Warhol. Een unieke foto die hij maakte van een popart creatie dat hij maakte van Paul Delvaux. Deze prent leidde tot zijn reeks van 8 zeefdrukken op doek in verschillende kleuren die Warhol van Paul Delvaux uitbracht. In 2008 kocht Koksijde nog een originele zeefdruk voor 900.000 euro. Werk komt met certificaat herkomst!

België 15€
Nederland 15€
Frankrijk 15€
Europa 45€
Wereldwijd 100€