Panamarenko

Sigleur

Lithografie uit de map Thermo photovoltaic energy converter. Het aangeboden exemplaar is een zeldzame met de hand gesigneerde en genummerd met "E", uit de alfabetisch genummerde reeks.

Dit werk werd voor de eerste keer getoond in de expositie "Thermo Photovoltaic Energy Converter" op 21 oktober 2001 in de wintertuin en verlatzaal van de Antwerpse Zoo, georganiseerd door Ronny Van de Velde.

Met echtheidscertificaat uitgegeven door art-gallery.be. Werk is in uitstekende staat.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Meulebeke, BelgiŽ.

België 35€
Nederland 35€