Panamarenko

Hazerug

Panamarenko  - HazerugPanamarenko  - HazerugPanamarenko  - HazerugPanamarenko  - HazerugPanamarenko  - HazerugPanamarenko  - Hazerug

Zeer fraaie kleuren litho met diepdruk [de letters en gedeelte van de hazerug] gemaakt door panamarenko. Het hier aangeboden item betreft een E/A gesigneerd en genummerd[zowel voor als achterkant] in potlood door panamarenko.

Gratis ophaling bij veilingmeester te Aalst, BelgiŽ.

België 25€