Keith Haring

Tony Shafrazi - Leo Castelli met tekening en handtekening

Keith Haring  - Tony Shafrazi - Leo Castelli met tekening en handtekeningKeith Haring  - Tony Shafrazi - Leo Castelli met tekening en handtekening

Prachtig affiche voor de Keith Haring tentoonstelling bij Tony Shafrazi en Leo Castelli. Keith Haring heeft een tekening gemaakt voor deze poster. Het werk is ook gesigneerd door de kunstenaar. Professioneel ingelijst.

Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, BelgiŽ.

België 70€
Nederland 90€
Frankrijk 150€
Europa 200€
Wereldwijd 250€