Keith Haring

Originele tekening op krant

Keith Haring  - Originele tekening op krant

Originele tekening op krant papier door Amerikaans Pop Art kunstenaar Keith Haring uit 1983. Dit werk werd professioneel ingelijst en wordt afgeleverd met herkomst en authenticiteit. Afhaling of verzending mogelijk.

Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, BelgiŽ.

België 70€
Nederland 90€
Frankrijk 120€
Europa 150€
Wereldwijd 200€