Ziegler T

First Day at School - stencil/spraypaint – handgesigneerd - beperkte oplage

Ziegler T  - First Day at School - stencil/spraypaint – handgesigneerd - beperkte oplageZiegler T  - First Day at School - stencil/spraypaint – handgesigneerd - beperkte oplageZiegler T  - First Day at School - stencil/spraypaint – handgesigneerd - beperkte oplageZiegler T  - First Day at School - stencil/spraypaint – handgesigneerd - beperkte oplageZiegler T  - First Day at School - stencil/spraypaint – handgesigneerd - beperkte oplageZiegler T  - First Day at School - stencil/spraypaint – handgesigneerd - beperkte oplage

Originele stencil (gesjabloneerd), spray en inkttekening - 2020. Rechtsonder handgesigneerd in potlood. Op arches aquarelpapier 300gr. Beperkte oplage #9/25. Exclusief kunstwerk mixed media. Afmetingen: 57 cm (H) x 76 cm (B). In nieuwstaat. Niet ingelijst. Ziegler-T is een Franse kunstenaar beïnvloed door zowel de pop-art als de grote klassiekers van de schilderkunst, die gespecialiseerd is in de kunst van het stencil. Ziegler T haalt zijn inspiratie uit de meesters in de materie om zijn kleurrijke en provocerende composities te creëren. De kunstenaar gebruikt de codes en figuren die de samenleving kent om zijn doeken te creëren die kleurrijk zijn en een sterke boodschap uitdragen. Hij behandelt onderwerpen als religie, geschiedenis, opstand en rebellie om de kijker in staat te stellen op zijn eigen manier de actualiteit en de samenleving waarin hij evolueert te interpreteren. De doeken van Ziegler T nodigen uit tot reflectie. Humor en provocatie zijn meer dan ooit aanwezig in zijn werk.

Aangeboden door: Cart
Gratis ophaling bij verkoper in: Assenede, België.

België 18€
Frankrijk 25€
Europa 35€
Wereldwijd 68€